if_photoif_put_inmenu
ТОВ "СФЕРА-ФАСАД"
Зателефонуйте нам!
+38 (066) +38 (066) 897-24-11 Показати
+38 (096) +38 (096) 825-99-53 Показати

Чому вентильований фасад Marmoroc/Host Rock

17 жовтня 2017

Фасад Marmoroc/Host Rock вважається найефективнішою фасадною системою, в її склад входить мармурова плитка, монтажна консоль, горизонтальна і вертикальна напрямна, найкращий теплоізоляційний матеріал, зроблений на основі мінеральної вати, кріпильні елементи та вітро-вологозахисна мембрана. Монтаж фасадної системи, ми виконуємо лише сухим методом.

Дослідження, проведені кращими шведськими вченими, показали, що в передзимовий період року, із-за тиску вітру в 1м3 при впливі опадів, стіни накопичують  від 80 до 150 літрів води!

Українськими експертами було доведено, що за період життєдіяльності однієї сім'ї з 4-х чоловік пароподібна волога, яка утворюється в приміщенні, що перевищує допустимий показник генетичної норми в 7 разів. Невелика частина вологи виводиться за рахунок припливно-витяжної вентиляції, інша частина під дією тепломасообміну все ж просочується в стіну (процес дихання стіни).

Якщо вологість стінового матеріалу буде дорівнює 4%, то залишиться тільки 50% теплоефективності.

Неправильно виконане або спроектоване утеплення, призводить до небажаних результатів.

У Києві в його історичних глибинках, можна побачити своїми очима дуже багато будинків, які будувалися за технологією провітрюваній стіни. Випередити їх можна дуже легко, варто тільки звернути увагу на велику кількість вентиляційних віконець, які знаходяться на фасаді будівлі.

В повітряний канал вентфасад потрапляє природний потік повітря, там він забезпечує вентиляцію, така вентиляція сприяє виведенню найдрібнішої вологи стіни і утеплювачів, і при цьому зберігає усередині приміщень оптимальну температуру повітря, незважаючи на погодні умови за вікном.

Фасад Marmoroc/Host Rock дозволяє захистити зовнішні стіни при різних впливах з боку навколишнього середовища, формуючи при цьому максимально вірогідну захист. І цим він значно подовжує термін експлуатації Вашого будинку.

Варто відзначити важливий факт, що утеплення фасаду виноситися на зовнішню частину стіни, при цьому зберігається вся внутрішня площа приміщення. Перебуваючи зовні фасад, ще рятує будинок від впливів «мостів холоду».

Фасад Marmoroc/Host Rock зі свого боку, гарантує стабільні і високі показники тепловіддачі при експлуатації його на будь-якій стіні. 

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×